Na spoločnej ceste II. – kolokvium a metodika pre komunikáciu a spoluprácu múzejných pracovníkov

Milí členovia OKVaV,

naša komisia organizuje II. ročník kolokvia „Na spoločnej ceste II.“ na tému „komunikácia a spolupráca múzejných pracovníkov“, v septembri tohto roka.
Cieľom kolokvia je podnietiť diskusiu, ktorá by otvorila tému komunikácie a spolupráce rôznych odborov v múzejnom prostredí z pohľadu múzejnej pedagogiky/múzejného pedagóga.

Chceli by sme Vás preto osloviť, aby ste sa do kolokvia zapojili aj aktívne – s príspevkom.  Je to príležitosť, ako si medzi sebou opäť vymeniť skúsenosti v našej práci. Ak by ste sa chceli podeliť o svoje skúsenosti na túto tému, neváhajte a dajte nám o tom vedieť. Do kolokvia ako prezentujúcich by sme rady zapojili aj vašich kolegov z múzeí – kurátorov, reštaurátorov, dokumentátorov, marketingových pracovníkov a riaditeľov múzeí. Tí zamestnanci múzeí, ktorých skúsenosti v danej oblasti môžu prispieť k podnieteniu cielenej diskusie a podelili by sa o skúsenosti spolupráce z ich pohľadu. Ak máte tip na vašich kolegov, podeľte sa s nami o kontakt na nich.

Kolokvium zároveň plánujeme ako prezenčné zasadnutie členov komisie v roku 2022.

Projekt Na spoločnej ceste II. – kolokvium a metodika pre komunikáciu a spoluprácu múzejných pracovníkov podporil Fond na podporu umenia.

Na spoločnej ceste II – prihlásenie

S pozdravom,

Výbor Odbornej komisie pre výchovu a vzdelávanie v múzeách

kolokvium-11

ARCHÍV

ODOBERANIE NOVINIEK

Prihláste sa na odber noviniek Odbornej komisie pre výchovu a vzdelávanie v múzeách ZMS...